قمه کش های بیمارستان این شهر دستگیر شدند

قمه کش های بیمارستان این شهر دستگیر شدند

به گزارش تینار، فرمانده انتظامی لرستان از شناسایی و دستگیری 3 عامل شرارت و قمه کشی در بیمارستان ابن سینا نورآباد خبر داد.

تینار نوشت: سردار یحیی الهی بامداد 26 اردیبهشت در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر ورود 3 شرور قمه به دست در بیمارستان ابن سینا این شهرستان، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند که قبل از حضور ماموران این افراد متواری شده بودند.

وی افزود: ضمن صدور دستورات لازم و هدایت تیم های عملیاتی اعزامی، کمتر از 2 ساعت عاملان شرارت شناسایی، با هماهنگی قضایی و طی یک عملیات ضربتی و مقتدرانه هر 3 نفر در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه 3 دستگاه خودرو در این رابطه توقیف و روانه پارکینگ شده است، افزود: افرادی که به هر نحو بخواهند مخل نظم و امنیت شوند بدانند پلیس و دستگاه قضایی بدون اغماض و با قاطعیت با آنان برخورد خواهد شد.

4747

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قمه کش های بیمارستان این شهر دستگیر شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قمه کش های بیمارستان این شهر دستگیر شدند"، کلیک کنید.